23 stycznia 2018

O nas

Trener Piotr czekaj

Wieloletni trener tańca towarzyskiego. Swoja karierę taneczna rozpoczął od 10 roku życia i obecnie posiada najwyższą międzynarodową kategorie taneczną klasę S w stylu latynoamerykańskim. Ten czas i lata dały mu wiele radości i owocowały wieloma osiągnięciami tanecznymi największe to:
Wicemistrz Polski w stylu latynoamerykańskim par zawodowych w (Federacji Tańca Sportowego) w roku 2016 . Uczestniczył w wielu turniejach i zawodach międzynarodowych takich jak: najpiękniejszy turniej świata Blackpool Dance Festival, mistrzostwach świata w tańcach latyno amerykańskich, mistrzostwach Polski, German Open Championships Stuttgart, Polish Open i wielu innych.
Swój kunszt taneczny kształtował na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec, kończąc ją z wynikiem bardzo dobrym.


Trener Justyna Suss

Tancerka najwyższej klasy tanecznej. Finalistka wielu turniejów międzynarodowych, wicemistrzyni Polski FTS zawodowców w tańcach latynoamerykańskich. Ukończyła studia o profilu tanecznym w Kieleckiej Wyższej Szkole Umiejętności, uzyskując wykształcenie pedagogiczne. Prywatnie to niezwykle pogodna, pełna pozytywnej energii instruktorka tańca. Wszystkie prowadzone przez nią zajęcia odbywają się w miłej i wesołej atmosferze. Ponieważ taniec to jej pasja, w swoją pracę wkłada całe serce. Ze względu na niezwykle bogaty dorobek taneczny, prowadzi zajęcia z latino solo, zumby oraz tańca towarzyskiego zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeżeli interesuje cię nauka tańca, chcesz miło i przyjemnie spędzić czas, poznać nowych ludzi. Zapraszamy na zajęcia z Justyną.

Założycielem i właścicielem jest Piotr Czekaj, Vice-mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Professional Division Latin. Celem szkoły jest rozpowszechnienie tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W szerokiej ofercie Szkoły Tańca Dance Dont Wait znajdują się zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych, latino solo dla Pań, balet, hip-hop oraz lekcje indywidualne dla par turniejowych, jak również dla przyszłych nowożeńców.