Fantastyczna atmosfera i dużo pozytywnych emocji 👍
Opublikowano na
Anna
Polecam, Pan Piotr to osoba na właściwym miejscu! Lekcje tańca w tej szkole to czysta przyjemność. Polecam wszystkim lekcje tańca dla dorosłych Pozdrawiamy Ania i Piotr
Opublikowano na
Klaudia
Początkowo zapisaliśmy się na kurs tańca towarzyskiego, żeby oswoić się z tańcem przed naszym ślubem. Zajęcia z Piotrem tak nam się spodobały, że postanowiliśmy również przygotować tutaj nasz pierwszy taniec.
Obecnie pierwszego tańca uczy nas Marlena i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno Marlena, jak i Piotr mają świetne podejście, dużo cierpliwości i potrafią stworzyć luźną, przyjazną atmosferę. Dzięki temu nauka jest przyjemnością, nawet dla osób, które wcześniej nie miały wiele wspólnego z tańcem.
Polecamy z całego serca! My przyszliśmy nauczyć się kilku kroków przed ślubem, a odkryliśmy nowe hobby i świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. ❤️💃🕺
Opublikowano na
Wojtek Terlecki
Super zajęcia, poprowadzone z charyzmą i w dobrym klimacie 🙌
Polecam tę szkołę tańca zarówno w kontekście zajęć grupowych jak i indywidualnych przygotowań do pierwszego tańca
Opublikowano na
Karolina Kołodziej
Piotr - świetny instruktor! Prowadził nas tak fajnie, że ogarnęliśmy nasz pierwszy taniec w ekspresowym tempie. Zero stresu, dużo śmiechu i same konkretne wskazówki. Polecamy :)
Opublikowano na
Andżelika Klecha
Polecam! Chodziliśmy na naukę pierwszego tańca, zajęcia przyjemne, kontakt super :)
Opublikowano na
Kamila Drobisz
Pierwszy taniec tylko tutaj. Marlena podchodzi indywidualnie do każdego. Bardzo jasno i klarownie wszystko wyjaśnia i pokazuje kroki. Lekcje z Marleną są w naprawdę przyjaznej i luźne atmosferze, wszystko bez krępacji. Marlena jest super nauczycielka i tancerzem. Polecamy z całego serca
Opublikowano na
Karolina Daniszewska
Serdecznie polecamy naukę pierwszego tańca z Panią Julią :) bardzo dobry kontakt, dostosowanie układu do naszych umiejętności i wsparcie na każdym etapie. Polecam ❤️
Opublikowano na
Katarzyna Bułat
Sobota późny wieczór i udaje się skontaktować ze szkołą przez FB- duże zaangażowanie w chęci dopasowania dogodnego terminu lekcji. Jesteście super!