23 stycznia 2018

O nas

Trener Piotr czekaj

Wieloletni trener tańca towarzyskiego. Swoja karierę taneczna rozpoczął od 10 roku życia i obecnie posiada najwyższą międzynarodową kategorie taneczną klasę S w stylu latynoamerykańskim. Ten czas i lata dały mu wiele radości i owocowały wieloma osiągnięciami tanecznymi największe to:
Wicemistrz Polski w stylu latynoamerykańskim par zawodowych w (Federacji Tańca Sportowego) w roku 2016 . Uczestniczył w wielu turniejach i zawodach międzynarodowych takich jak: najpiękniejszy turniej świata Blackpool Dance Festival, mistrzostwach świata w tańcach latyno amerykańskich, mistrzostwach Polski, German Open Championships Stuttgart, Polish Open i wielu innych.
Swój kunszt taneczny kształtował na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec, kończąc ją z wynikiem bardzo dobrym.

Tomek Dudek

Tomek zajmuje się tańcem od 2006 roku. Jest wszechstronnym tancerzem i kreatywnym choreografem, a taniec to jego wielka pasja. Brał udział w dwóch spektaklach wystawianych przez Kielecki Teatr Tańca: ,,Zdarzyło się w Jeruzalem” i ,,Niepodległość Tańcem Zapisana”. Ukończył Roczny Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie (specjalność: Choreografia Tańca Nowoczesnego) oraz odbył Kurs Instruktorski w Poznaniu na stopień instruktora tańca Hip-Hop. Brał udział w projekcie ,,BOARD GAME TOUR”, gdzie z ogólnopolskiej trasy warsztatowej został wybrany do finałowej 11 osób, które wystawiły niesamowite show taneczne choreografowane przez Piotra ,,Simbę” Abramowicza i Anitę Sawicką na ,,Fair Play Festival” w Białymstoku. Razem z Grupą ,,Ego” występował m.in. w programie „Jaka to melodia?” w Telewizji Polskiej, na ,,Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Katowicach transmitowanej na żywo przez Telewizję ,,Polsat”, a także na wielu koncertach w Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Był choreografem gali finałowej konkursu ,,Miss Foto Silesia 2016″ w Katowicach. Tomek szkolił się od najlepszych tancerzy na świecie jak i w Polsce, między innymi: Tony Tzar, Lee Daniel, Jian-Pierre-Louis, Rob Rich, Kyle Hanagami, Laura Edwards, Candace Brown, EZ Twins, Ian Eastwood, Brian Puspos, Thierry Verger, Mariusz ,,Maniek” Kotarski, Sandra ,,Sandy” Rzeźniczak, Filip Czeszyk, Piotr Bańkowski, Justyna Lichacy, itd. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne z hip hopu i tańca nowoczesnego. Brał udział w teledysku Marcina Czerwińskiego ,,Powietrze” i występował razem z nim na żywo w programie ,,Dzień Dobry TVN”.

Dodam od siebie, że zajmuje się głównie tworzeniem choreografii i w tym się specjalizuję, choć freestyle oczywiście nie jestem mi obcy : ) Bazuje na hip hopie i całym street dance. Dzisiaj jest to najczęściej nazywane ,,LA Style”, ,,New Age” lub ,,Commercial”, a ja to po prostu nazywam tańcem i interpretacją muzyki w najlepszy możliwy sposób:) Apropo doświadczenia tanecznego, dodam że zaczynałem od tańca towarzyskiego, brałem również swego czasu sporo lekcji z jazzu, klasyki i tańca współczesnego, chciałem być ogólnie obyty w świecie tańca. Zawsze wychodziłem z założenia, że chcę się nazywać TANCERZEM , a nie tylko ,,hip hopowcem”.

Mateusz Oleksik

Trener tancerz który posiada najwyższą krajową klasę taneczną  „ A” w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat zajmuję się nauką tańca dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Mateusz zajmuję się również nauką tańca weselnego oraz użytkowego. Jest studentem Politechniki Śląskiej na kierunku Transport. Posiada tytuł inżyniera transportu. Taniec jest jego pasją, dlatego nadal jest aktywnym tancerze, uczęszcza na szkoleniach i wyjazdach międzynarodowych. Spełnia swoje marzenia i pracuje jako instruktor tańca realizuje swoje cele w tym zawodzie.

Jego osiągnięcia to: Mistrz Okręgu Śląskiego w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Polski Południowej w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego w kat. Dorośli B klasa w tańcach amerykańskich.

Na podstawie 91 opinii
Joanna Polańska
Joanna Polańska
2022-11-04
Świetni trenerzy, wspaniała atmosfera
Damian Szczotka
Damian Szczotka
2022-10-04
Dobra szkoła tanca, elastyczne godziny kursów. Swietny instruktor z poczuciem humoru. Polecamy- Sabina i Damian
Maciej
Maciej
2022-09-17
Polecam! Instruktor Marcel z bardzo fajnym podejściem do nauki tańca ślubnego i dobrym poczuciem humoru :)
Aleksandra
Aleksandra
2022-09-17
Świetna szkoła tańca. Dziękujemy Panu Marcelowi za przygotowanie i nauczenie nas pierwszego tańca. Polecam każdemu! 🙂
Ewa Kowalska
Ewa Kowalska
2022-06-29
Najlepsza Szkoła jaka może być, świetna kadra profesjonalistów, lekcje, obozy, fajni ludzi polecam z całego serca :)
Magda Dobraimiła
Magda Dobraimiła
2022-06-22
Bardzo polecamy oraz dziękujemy za przygotowanie i nauczenie nas choreografii do pierwszego tańca. Magda i Krzysiek
Joanna B
Joanna B
2022-06-14
Szkoła tańca Dance Don't Wait to świetna opcja na rozpoczęcie Wieczoru Panieńskiego :) wspaniała atmosfera oraz Pan Piotr -instruktor, który w tak krótkim czasie potrafi zdziałać cuda. Polecam !!!