23 stycznia 2018

O nas

Trener Piotr czekaj

Wieloletni trener tańca towarzyskiego. Swoja karierę taneczna rozpoczął od 10 roku życia i obecnie posiada najwyższą międzynarodową kategorie taneczną klasę S w stylu latynoamerykańskim. Ten czas i lata dały mu wiele radości i owocowały wieloma osiągnięciami tanecznymi największe to:
Wicemistrz Polski w stylu latynoamerykańskim par zawodowych w (Federacji Tańca Sportowego) w roku 2016 . Uczestniczył w wielu turniejach i zawodach międzynarodowych takich jak: najpiękniejszy turniej świata Blackpool Dance Festival, mistrzostwach świata w tańcach latyno amerykańskich, mistrzostwach Polski, German Open Championships Stuttgart, Polish Open i wielu innych.
Swój kunszt taneczny kształtował na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec, kończąc ją z wynikiem bardzo dobrym.


Trener Justyna Suss

Tancerka najwyższej klasy tanecznej. Finalistka wielu turniejów międzynarodowych, wicemistrzyni Polski FTS zawodowców w tańcach latynoamerykańskich. Ukończyła studia o profilu tanecznym w Kieleckiej Wyższej Szkole Umiejętności, uzyskując wykształcenie pedagogiczne. Prywatnie to niezwykle pogodna, pełna pozytywnej energii instruktorka tańca. Wszystkie prowadzone przez nią zajęcia odbywają się w miłej i wesołej atmosferze. Ponieważ taniec to jej pasja, w swoją pracę wkłada całe serce. Ze względu na niezwykle bogaty dorobek taneczny, prowadzi zajęcia z latino solo, zumby oraz tańca towarzyskiego zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeżeli interesuje cię nauka tańca, chcesz miło i przyjemnie spędzić czas, poznać nowych ludzi. Zapraszamy na zajęcia z Justyną.

Założycielem i właścicielem jest Piotr Czekaj, Vice-mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Professional Division Latin. Celem szkoły jest rozpowszechnienie tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W szerokiej ofercie Szkoły Tańca Dance Dont Wait znajdują się zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych, latino solo dla Pań, balet, hip-hop oraz lekcje indywidualne dla par turniejowych, jak również dla przyszłych nowożeńców.

Tomek Dudek

Tomek zajmuje się tańcem od 2006 roku. Jest wszechstronnym tancerzem i kreatywnym choreografem, a taniec to jego wielka pasja. Brał udział w dwóch spektaklach wystawianych przez Kielecki Teatr Tańca: ,,Zdarzyło się w Jeruzalem” i ,,Niepodległość Tańcem Zapisana”. Ukończył Roczny Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie (specjalność: Choreografia Tańca Nowoczesnego) oraz odbył Kurs Instruktorski w Poznaniu na stopień instruktora tańca Hip-Hop. Brał udział w projekcie ,,BOARD GAME TOUR”, gdzie z ogólnopolskiej trasy warsztatowej został wybrany do finałowej 11 osób, które wystawiły niesamowite show taneczne choreografowane przez Piotra ,,Simbę” Abramowicza i Anitę Sawicką na ,,Fair Play Festival” w Białymstoku. Razem z Grupą ,,Ego” występował m.in. w programie „Jaka to melodia?” w Telewizji Polskiej, na ,,Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Katowicach transmitowanej na żywo przez Telewizję ,,Polsat”, a także na wielu koncertach w Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Był choreografem gali finałowej konkursu ,,Miss Foto Silesia 2016″ w Katowicach. Tomek szkolił się od najlepszych tancerzy na świecie jak i w Polsce, między innymi: Tony Tzar, Lee Daniel, Jian-Pierre-Louis, Rob Rich, Kyle Hanagami, Laura Edwards, Candace Brown, EZ Twins, Ian Eastwood, Brian Puspos, Thierry Verger, Mariusz ,,Maniek” Kotarski, Sandra ,,Sandy” Rzeźniczak, Filip Czeszyk, Piotr Bańkowski, Justyna Lichacy, itd. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne z hip hopu i tańca nowoczesnego. Brał udział w teledysku Marcina Czerwińskiego ,,Powietrze” i występował razem z nim na żywo w programie ,,Dzień Dobry TVN”.

Dodam od siebie, że zajmuje się głównie tworzeniem choreografii i w tym się specjalizuję, choć freestyle oczywiście nie jestem mi obcy : ) Bazuje na hip hopie i całym street dance. Dzisiaj jest to najczęściej nazywane ,,LA Style”, ,,New Age” lub ,,Commercial”, a ja to po prostu nazywam tańcem i interpretacją muzyki w najlepszy możliwy sposób:) Apropo doświadczenia tanecznego, dodam że zaczynałem od tańca towarzyskiego, brałem również swego czasu sporo lekcji z jazzu, klasyki i tańca współczesnego, chciałem być ogólnie obyty w świecie tańca. Zawsze wychodziłem z założenia, że chcę się nazywać TANCERZEM , a nie tylko ,,hip hopowcem”.

 

Mateusz Oleksik

Trener tancerz który posiada najwyższą krajową klasę taneczną  „ A” w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat zajmuję się nauką tańca dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Mateusz zajmuję się również nauką tańca weselnego oraz użytkowego. Jest studentem Politechniki Śląskiej na kierunku Transport. Posiada tytuł inżyniera transportu. Taniec jest jego pasją, dlatego nadal jest aktywnym tancerze, uczęszcza na szkoleniach i wyjazdach międzynarodowych. Spełnia swoje marzenia i pracuje jako instruktor tańca realizuje swoje cele w tym zawodzie.

Jego osiągnięcia to:

Mistrz Okręgu Śląskiego w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Polski Południowej w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego w kat. Dorośli B klasa w tańcach amerykańskich.

 Trenerka Julia Maślanka 

Kocha taniec od dziecka. Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat. Akutualnie posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu Standard.

Laureatka 1 miejsca na Otwartych Mistrzostwach Ukrainy w Kijowie.