23 stycznia 2018

O nas

Piotr Czekaj

Wieloletni trener tańca towarzyskiego. Swoja karierę taneczna rozpoczął od 10 roku życia i obecnie posiada najwyższą międzynarodową kategorie taneczną klasę S w stylu latynoamerykańskim. Ten czas i lata dały mu wiele radości i owocowały wieloma osiągnięciami tanecznymi największe to:
Wicemistrz Polski w stylu latynoamerykańskim par zawodowych w (Federacji Tańca Sportowego) w roku 2016 . Uczestniczył w wielu turniejach i zawodach międzynarodowych takich jak: najpiękniejszy turniej świata Blackpool Dance Festival, mistrzostwach świata w tańcach latyno amerykańskich, mistrzostwach Polski, German Open Championships Stuttgart, Polish Open i wielu innych.
Swój kunszt taneczny kształtował na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec, kończąc ją z wynikiem bardzo dobrym.

Mateusz Oleksik

Trener tancerz który posiada najwyższą krajową klasę taneczną  „ A” w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat zajmuję się nauką tańca dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Mateusz zajmuję się również nauką tańca weselnego oraz użytkowego. Jest studentem Politechniki Śląskiej na kierunku Transport. Posiada tytuł inżyniera transportu. Taniec jest jego pasją, dlatego nadal jest aktywnym tancerze, uczęszcza na szkoleniach i wyjazdach międzynarodowych. Spełnia swoje marzenia i pracuje jako instruktor tańca realizuje swoje cele w tym zawodzie.

Jego osiągnięcia to: Mistrz Okręgu Śląskiego w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Polski Południowej w kat. Junior II w tańcach latynoamerykańskich. II Vice Mistrz Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego w kat. Dorośli B klasa w tańcach amerykańskich.